info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Ducray Argeal Shampoo

Çmimi:L1,650.00

Shampo për gjendjet seborroike e flokë të yndyrshëm

200 ml

Stock: Out of stock

SKU: DU047

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Masa

200 ml

Përshkrimi

Shampo për përdorim të shpeshtë për flokë të cilët yndyrosen së tepërmi. Krahas Sabal serrulata ajo përmban dhe kaolinën e cila përthith yndyrën e tepërt dhe pengon shpërhapjen e saj përgjatë flokut.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet. Riaplikohet, lihet të veprojë për rreth tre minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Mund të përdoret njëkohësisht ose në vazhdim të shampos Sabal.

Përbërësit

WATER (AQUA) , SODIUM LAURETH SULFATE, KAOLIN, GLYCOL PALMITATE ,CETEARYL ALCOHOL , HECTORITE, BENZOIC ACID , CITRIC ACID ,COCAMIDE MEA, DMDM HYDANTOIN , FRAGRANCE (PARFUM) ,GLYCOL DISTEARATE ,LAURETH-10, METHYLISOTHIAZOLINONE ,SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT, SODIUM CETEARYL SULFATE , SODIUM LAURYL SULFATE