info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Dr. Brown’s Options + two replacement nipple silicone 3m+ (wide neck)

Çmimi:780.00 L

Dr. Brown’s Options + koka ndërruese silikoni për shishe me grykë të gjerë 3m+.
Paketim me 2 copë.

Stock: Ka stok

SKU: BROWN102
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Paketimi përmban 2 biberonë ushqimi silikon, për zëvendësim për shishet me grykë të gjerë të linjës Options. Për foshnje mbi 3 muajsh. Pa BPA.