info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Dr.Brown’s Prevent silicone soother glows-in-the-dark 0-6m

Çmimi:L1,280.00

Dr.Brown's biberonë silikon që ndricojnë në errësirë, për foshnje 0-6 muajsh. Paketim me 2 copë.

Stock: 1 in stock

SKU: BROWN087
Tags: , , , ,

Additional information

Përshkrimi

Biberonë të pajisur me një sistem të sigurtë dhe jo toksik ndricimi, që lejon prindërit t’i gjejnë me lehtësi gjatë natës. Rikarikimi i tyre realizohet shumë thjesht duke e ekspozuar në dritë biberonin.
100 % silikon dhe pa BPA.