info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Dr.Brown’s Options +Anti Colic glass bottle wide-neck 0m+

Çmimi:1,590.00 L

Dr.Brown’s Options + Anti-colic shishe qelqi me grykë të gjerë dhe sistem anti-kolika 0m+
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

150 ml, 270ml

Brand

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Dizajni i përmirësuar i shisheve Dr Brown’s Options + Anti-Colic është provuar klinikisht se zvogëlon dhimbjet e barkut për shkak të sistemit unik 100% pa vakum të Dr Brown. Shishet e Dr Brown’s Options + ofrojnë një mënyrë të lehtë dhe të rehatshme për të ushqyer vogëlushët tuaj, duke iu përshtatur nevojave të tyre teksa ata rriten. Me dizajnin unik, kjo shishe mund të përdoret me ose pa sistemin e shkarkimit të brendshëm të lëvizshëm. Përdorni opsionet + shishet e Dr Brown që nga lindja – mos prisni derisa fëmija juaj të ketë dhimbje barku!

Sistemi unik i brendshëm anti-kolik vazhdon të krijojë ushqyerje 100 % pa vakum, i cili është provuar klinikisht se ndihmon në zvogëlimin e dhimbjeve të barkut. Forma e kokës së biberonit shumë e ngjashme me kokën e gjirit është konturuar si duhet për të krijuar një përvojë sa më natyrale të ushqyerjes me shishe – perfekte për kalimin nga gjiri në shishe përsëri! Çdo kokë e biberonit është e krijuar posaçërisht për të ofruar nkë rrjedhje të qëndrueshme dhe sa më natyrale në çdo ushqim.