info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Chicco Physioclean Physiological Solution

Çmimi:500.00 L

Solucion fiziologjik për pastrimin e hundëve të bebeve.
Paketim 20 copë

Stock: S’ka stok

SKU: CHI520
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

20 copë

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Pastrimi i hundës është veçanërisht i rëndësishëm tek fëmijët e vegjël, të cilët ende nuk mund ta pastrojnë hundën vetë.
Solucioni fiziologjik steril PhysioClean është një ndihmës i vlefshëm për të pastruar dhe hidratuar çdo ditë hundën e foshnjës.
Lehtëson dekongjestionimin nga mukusi i tepërt.
Hundët e lira lehtësojnë ushqyerjen me gji dhe gjumin e qetë.

Mund të përdoret edhe për pastrimin e jashtëm të syve.
Lagni një garzë të vogël dhe pastroni sytë.
Rekomandohet për terapi me aerosol.

Përdorimi

Për përdorim të jashtëm.
I papërshtatshëm për infuzion.
Ruajeni në temperaturën e dhomës.
Mos e ekspozoni ndaj dritës dhe burimeve të nxehtësisë.

Produkti përmbahet në ampula të disponueshme.
Përdorni çdo ampulë vetëm një herë për të mbajtur të pandryshuara karakteristikat e produktit steril.
Mos i hidhni ampulat në mjedis.
Produkt me një përdorim (për një pacient).
Mos e përdorni ampulën pas datës së skadencës.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping