info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Teint Divin Poudre Minérale Bonne Mine

Çmimi:3,110.00 L 2,177.00 L -30%

Pudër kompakte e cila i dhuron shkëlqim lëkurës.
10 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

10 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Pudër kompakte, e cila i dhuron lëkurës shkëlqim natyral.
I përshtatet të gjitha llojeve të lëkurës.

Hidraton lëkurën.
Njëtrajtëson pamjen e lëkurës.

Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikojeni me ndihmën e një furçe në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Përbërësit

TALC, CI 77019 (MICA), MAGNESIUM MYRISTATE *, ISOPROPYL ISOSTEARATE*, NYLON-12, ZINC STEARATE*, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), POTASSIUM SORBATE, SILICA, LAUROYL LYSINE*, GLYCERYL CAPRYLATE*, PARFUM (FRAGRANCE), DIMETHICONE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, LECITHIN*, TOCOPHEROL*, GLYCERYL STEARATE*, ASCORBYL PALMITATE*, GLYCERYL OLEATE *, CITRIC ACID,BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping