info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Sensiquell Cleansing Cream

Çmimi:2,220.00 L

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë kremi, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive.
250 ml

Stock: Ka stok

SKU: CAN005
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

250 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Krem pastrues që largon papastërtitë dhe makijazhin, duke respektuar pH fiziologjik të lëkurës.
E lë lëkurën të butë, të lëmuar dhe të freskët.
Nuk shkakton tharje të lëkurës.

Rekomandohet për pastrimin e përditshëm të lëkurës delikate dhe gjithashtu të lëkurës që është intolerante ndaj sapunit.
Ideale edhe për larjen e zonës intime të të porsalindurve.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur paraprakisht, duke e masazhuar butësisht dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit

AQUA (WATER), PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), STEARIC ACID, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, PETROLATUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM HYDROXIDE, ZEA MAYS STARCH (ZEA MAYS-CORN STARCH), PARFUM (FRAGRANCE).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping