info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Aquapil Exfoliating Cleanser

Çmimi:2,500.00 L

Xhel pastrues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: CAN006
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel pastrues, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
Eliminon sebumin e tepërt, pastron butësisht dhe thellëesisht lëkurën.

Mikrokokrrizat jojoba heqin në mënyrë efektive papastërtitë dhe eksfoljojnë lëkurën, pa shkaktuar irritim apo tharje të saj.
Hidraton dhe qetëson lëkurën.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të lagur duke masazhuar butësisht.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA (WATER), GLYCERIN, TRIETHANOLAMINE, CARBOMER, UREA, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF WATER, JOJOBA ESTERS, POTASSIUM SORBATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM PCA, ALLANTOIN, GLUTAMIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CHLORIDE, LAURIC ACID, DISODIUM EDTA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PHENOXYETHANOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, STEARYL GLYCYRRHETINATE, ULTRAMARINES, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CI 42090 (BLUE 1), CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM SULFITE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping