info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Buona Milledi Softgel

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Suplement ushqimor me vitaminë D, i përshtatshëm për fëmijë.
30 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: BUO029
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me vitaminë D i përshtatshëm për fëmijët.

Vitamina D3 (kolekalciferol) e përmbajtur në Milledì kontribuon në rritjen normale dhe zhvillimin e kockave tek fëmijët.
Në fakt, vitamina D kontribuon jo vetëm në përthithjen e kalciumit dhe fosforit, por edhe në ruajtjen e niveleve normale të kalciumit në gjak.
Për më tepër, vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në ruajtjen e funksionit normal të muskujve.

• Suplementet ushqimorë nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.
• Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
• Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç.
• Për përdorimin e saktë të produktit tek fëmijët, konsultohuni me mjekun tuaj.
• Ruajeni në një vend të freskët, të thatë, larg dritës dhe burimeve të drejtpërdrejta të nxehtësisë, në temperaturë dhome nën 25 °C.
• Termi minimal i ruajtjes i referohet produktit të ruajtur saktë, në një paketë të pahapur.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 kapsulë në ditë pas ushqimit, ose sipas udhëzimit të mjekut.
Kapsula mund të përtypet ose gëlltitet me ujë.

Përbërësit

Hazelnut cream (contains milk and hazelnut. Traces of soy); sunflower oil; jelly; resistance agent:
glycerol; pregelatinised maize starch; thickener: mono and diglycerides of fatty acids; cholecalciferol; vanillin; sweetener: sucralose.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping