info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 12 results

BioCare Saw Palmetto Complex

Suplement ushqimor për mirëqenien e meshkujve 60 kapsula
4,740.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Zinc Complex

Suplement ushqimor me glukonat dhe metioninë zinku 150 ml
2,490.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Selenium

Formulim ujor i selenit me veprim antioksidant 15 ml
3,580.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Zinc

Formulim me bazë glicerine i glukonatit të zinkut 30 ml
2,620.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb D3 & K2

Formulim vajor D3 & K2 për imunitet dhe kocka të forta 15 ml
3,950.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Glucosamine MSM Chondroitin

Suplement ushqimor për kocka dhe artikulacione të forta 90 tableta
4,200.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Cranberry Intensive Powder

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në funksionin e sistemit urinar 60 g
4,035.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Collagen Complex

Suplement ushqimor për kockat, lëkurën dhe artikulacionet 60 kapsula
4,800.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Baby & Children’s Vitamin D3

Vitaminë D3 e nevojshme për rritjen, forcimin e kockave dhe të imunitetit të fëmijëve dhe bebeve tuaja 15 ml
2,350.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Betaine HCl & Pepsine

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen 90 kapsula
4,000.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Zinc Citrate

Suplement ushqimor që mbështet mirë-funksionimin e sistemit imunitar, lëkurës dhe funksioneve konjitive 90 tableta
2,160.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Iron

Formulim i lëngshëm me bazë ujore i hekurit Flakon 15 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë