info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Hello Clean Brightening Cleansing Balm

Çmimi:2,210.00 L

Balsam pastrues për fytyrën me veti zbardhuese.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB015
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Balsam pastrues për fytyrën me vitaminë C të pastër.

Hello Clean është një pastrues i butë që transformon balsamin në një vaj të mëndafshtë kur aplikohet në lëkurë.
Heq grimin e fytyrës dhe syve, kremin e diellit dhe të gjitha papastërtitë e lëkurës suaj, në një hap të vetëm.
Teknologjia Hello Clean pastron thellësisht lëkurën, pa shkaktuar tharje të saj.
Vitamina C, me veti antioksiduese, tonifikon lëkurën dhe minimizon shfaqjen e njollave të errëta.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.
Pa sulfate.
Pa ngjyrues.
Pa vajra mineral.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Përdorni spatulën e përfshirë në paketim për të aplikuar balsamin.
Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore mbi lëkurë të thatë duke përdorur majat e gishtave për të aplikuar të balsamin.
Shtoni ujë dhe masazhoni përsëri.
Shpëlani fytyrën me ujë të vakët.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping