info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Avene Tolerance Control Crème Apaisante Restauratrice

Çmimi:3,200.00 L 2,560.00 L -20%

Krem rigjenerues dhe qetësues për lëkurë hipersensitive dhe alergjike
Tub x 40 ml

Stock: Ka stok

SKU: AV212
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Kremi Avene Tolérance Control për lëkurë të mbindjeshme, reaktive, intolerante ose alergjike qetëson lëkurën në vetëm 30 sekonda.
Falë D-Sensinose™, një përbërës i ri aktiv postbiotik i patentuar, ky trajtim lehtëson ndjesinë e djegies, shpimit, shtrëngimit dhe parehatisë së lëkurës.
Pas aplikimit të Avene Tolerance Control lëkura hidratohet intensivisht dhe barriera e saj ristrukturohet në 48 orë.

Pa parfum.
Pa konservues.
Me tolerancë të lartë.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, qafë dhe zonën rreth syve.

Përbërësit

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ETHYLHEXYL PALMITATE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, SQUALANE, CETEARYL GLUCOSIDE, CETYL ESTERS, AQUAPHILUS DOLOMIAE EXTRACT FILTRATE, ARGININE, BEESWAX, CITRIC ACID, TROMETHAMINE, WATER, XANTHAN GUM.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping