info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Avene Autobronzant Hydratant gelee satinee 100ml

Çmimi:L2,500.00 L2,125.00 -15%

Hidratues autoabronxant 100ml.
Hidratues vetënxirës i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.

Stock: In stock

SKU: AV135

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Action

,

Pershkrimi

Krem i cili i jep shkëlqim lëkurës dhe e ushqen atë. Bën që lëkura të jetë më e butë, delikate dhe aromatike. I jep një pamje sa më të bukur lëkurës pa praninë e diellit. Nuk ofron mbrojtje nga dielli.

Perdorimi

Në lëkurën e larë dhe të tharë bëhet aplikimi i një shtrese të hollë të kremit duke e perhapur në mënyrë uniforme. Pritet disa minuta deri në përthithje të plotë para veshjes së rrobave. Fillimisht aplikohet çdo ditë deri sa arrihet ngjyra e dëshiruar dhe më pas 2-3 herë në javë. Duart lahen menjëherë pas aplikimit të kremit.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). PEG-4. COCO-CAPRYLATE. DIHYDROXYACETONE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. ERYTHRULOSE. BENZOIC ACID. BLUE 1 (CI 42090). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERIN. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). ISOHEXADECANE. POLYSORBATE 60. RED 4 (CI 14700). SODIUM CHLORIDE. SODIUM SULFATE. SORBITAN ISOSTEARATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. WATER (AQUA). YELLOW 6 (CI 15985).