info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ami’s Beauty Intensive Hydration Cream SPF 30

Çmimi:5,900.00 L

Krem hidratues intensiv me faktor mbrojtës 30.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem intensiv hidratues i pasur me një ndërveprim unik të filtrave me spektër të gjerë UVA dhe UVB.
Përdorimi i tij i përditshëm parandalon plakjen e lëkurës tuaj dhe redukton rrudhat e mimikës.
Lëkurës tuaj i kthehet vitaliteti dhe shkalla e nevojshme e hidratimit.
Tekstura e lëkurës tuaj do të përmirësohet menjëherë pas përdorimit të parë.
Formulim i cili përthithet menjëherë nga lëkura.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Pa parabene, pa vajra minerale.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër.

Përbërësit

– Vitamine C
– Apple stem cell extract
– Hyaluronic acid
– Argan oil
–Shea butter
– Protectiong filters UVA/UVB

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping