info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Hydrating Cream

Çmimi:3,380.00 L

Krem hidratues për fytyrë të dehidratuar dhe të ndjeshme.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem hidratues intensiv për ditën dhe natën.
Specifik për lëkurë të dehidratuar dhe të ndjeshme.

Me acid hialuronik dhe pantenol në përmbajtje
Vaji i avokados dhe gjalpi shea kanë një efekt qetësues në lëkurë, mbrojnë nga tharja dhe e bëjnë lëkurën më elastike
Gjithashtu mund të përdoret si një bazë make-upi

Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe darkë në lëkurë të pastër.
Mund të përdoret edhe si hidratues gjatë natës për lëkurën mikse.

Përbërësit

AQUA, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PENTYLENE GLYCOL, OCTYLDODECANOL, GLYCERYL STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, CETEARYL ISONONANOATE, TOCOPHERYL ACETATE, RICINUS COMEDNIS (CA.STOR) ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, HYDROXYACETOPHENONE, HUMULUS LUPULUS (HOPS) EXTRACT, RIBOFLAVIN, SODIUM HYALURONATE, CARRAGEENAN, XANTHAN GUM, ETHYL FERULATE, PANTHENOL, DEHYDROACETIC ACID, DICAPRYLYL ACIDOLUM, CITCOPHER , LACTIC ACID

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping