info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Ahava Osmoter™ Concentrate Hydrating Cream

Çmimi:8,280.00 L 6,624.00 L -20%

Krem me teksturë të lehtë, me veprim hidratues

50 ml

Stock: Ka stok

SKU: AHAVA14
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Specific For

Skin Type

Suitable For

Formulim inovativ që bazohet në teknologjinë ekskluzivisht të patentuar DSOC™ të AHAVA: një përqendrim i trefishtë i Osmoter™, përzierja e mineraleve të Detit të Vdekur.

Hidraton, detoksifikon dhe shton energjinë e lëkurës.

Në sajë të pranisë në formulim të rrënjëve të ginsengut indian, mbron nga drita blu, e cila dëmton vitalitetin e lëkurës.

Siguron hidratim gjatë gjithë ditës dhe ndihmon në parandalimin e shfaqjes së shenjave të para të moshës.

Nuk përmban:

  • alkool.
  • parabene.
  • OMGJ.

I sigurt në shtatzëni.

I përshtatshëm për veganë.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, në fytyrë dhe qafë, të pastruara paraprakisht.

Aqua (Mineral Spring Water), Isodecyl Isononanoate, C15-19 Alkane, Glycerin, Propanediol (Corn derived), Cetearyl Alcohol, Squalene (Phytosqualene), Maris Aqua (Dead Sea Water/Osmoter), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Peg-40 Stearate, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Withania Somnifera Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Fructose, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, PEG-75 Stearate, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Butylene Glycol, Steareth-20, Ceteth-20, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Sclerotium Gum, Lysolecithin, Pullulan, Glucose, Ethyl Lauroyl Arginate HCl, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.