info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

ACM Novophane Nail Cream

Çmimi:1,330.00 L

Krem i cili riparon dhe ushqen thonjtë e dobët.
15 ml

Stock: S’ka stok

SKU: ACM08
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Specific For

Përshkrimi

Formulim në trajtë kremi i cili pasi aplikohet depërton shpejt, duke lënë një shtresë në sipërfaqen e thonjve që i mbron ata nga dehidratimi.
Ushqen dhe hidraton thonjtë
Përmbajtja e lartë e substancave aktive u jep thonjve forcë dhe elasticitet.

I lehtë për t’u aplikuar.
Përthithet shpejt.
Mund të aplikohet edhe sipër manikyrit.

Përdorimi

Aplikojeni kremin çdo ditë në thonj dhe në zonën e kutikulave, duke e masazhuar lehtësisht.

Përbërësit

1,2-Hexanediol, Aqua (Water), Biotin, Caprylyl Glycol, Cera Alba (Beeswax), Disodium EDTA, Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Lecithin, Magnesium Sulfate, Ozokerite, Panthenol, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Parfum (Fragrance), PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Squalane, Tocopheryl Acetate, Urea

Quick Comparison

SettingsACM Novophane Nail Cream removePalmer's Eventone Age Spot Hand Cream removeLycia Spingipelli In Legno removeUriage Eau Thermale Crème D'eau Mains removeUriage Bariéderm-Cica Crème Mains remove
Image
SKUACM08PALM28LY056URI074URI076
Rating
Price1,330.00 L1,085.00 L1,000.00 L800.00 L1,250.00 L
Stock

Stock: S’ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

AvailabilityS’ka stokKa stokKa stokKa stokKa stok
Add to cart

Lexoni më shumë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionKrem i cili riparon dhe ushqen thonjtë e dobët. 15 mlKrem që zbeh njollat kafe të krijuara në duar 60 gPastrues i kutikulave prej druri. 6 copëKrem hidratues për duart. 50 mlKrem riparues dhe rigjenerues për duart e thata. 50 ml
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Action

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Specific For

Action

Brand

Formulation

Masa

60 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Action

Brand

Suitable For

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare