info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Accu-Check Softclix Lancets – 25 lancets (gjilpëra)

Çmimi:250.90 L

Gjilpëra Accu-check për aparat glicemie

Spastroje


SKU: ACCU08V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Masa

200 lancets (gjilpëra), 25 lancets (gjilpëra)

Brand

Suitable For

,

Përshkrimi

Për të realizuar një matje korrekte të glicemisë duhet një sasi e caktuar gjaku.
Që proçesi të jetë sa më pak i dhimbshëm dhe i efektiv, Accu-check ju vë në dipozicion shpuesin dhe gjilpërat përkatëse.
Shpuesi ka 5 nivele fortësie, të cilat mundësojnë shpimin në thellësi 0.8mm-2.3mm.
Lehtësisht i përdorshëm.

Përdorimi

Gjilpëra vendoset në brendësi të shpuesit, karikohet dhe më pas bëhet shpim i gishtit.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping