info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Accu-Check Active Blood Glucose Monitor

Çmimi:1.00 L

Aparat glicemie Accu-Check Active

Stock: S’ka stok

SKU: ACCU01
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Suitable For

,

Përshkrimi

Monitorimi i nivelit të
glukozës në gjak është tepër i rëndësishëm, sidomos për pacientët diabetikë.
Accu-Check vë në dispozicion të personave që vuajnë nga diabeti, një aparat të vogël dhe të thjeshtë në përdorim.
Aparati ka vetëm dy butona:
-butonin e startit;
-butonin e memorjes.
Ka një memorje prej 500 matjesh.

 

Kujdes!

Aparati nuk është në shitje. 

Jepet falas me 1 kuti fisha Accu-Check. Kliko këtu!

Përdorimi

Në mënyrë që vlerat e përftuara të jenë sinjifikative, matja e sasisë së glukozës në gjak bëhet esëll në mëngjes dhe dy orë mbas ushqimit.
Matja bëhet mes 5 hapash:
-vendoset fisha;
-shpohet gishti;
-vendoset gishti i shpuar mbi zonën përkatëse të fishës;
-pritet rezultati;
-hiqet fisha.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping