info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

A-Derma Pain Dermatologique soap-free

Çmimi:L950.00

A-derma sapun për lëkura delikate 100g.

Stock: In stock

SKU: AD011

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim për përdorim të përditshëm, për lëkurë delikate. Për fytyrën dhe trupin, për fëmijë dhe të rritur. Formulë delikate e pasur me qumësht tërshëre Rhealba. Pastron thellësisht lëkurën pa e tharë atë, në sajë të pH fiziologjik, të njëjtë me atë të lëkurës. Pa sapun, pa paraben, pa alkool, pa konservues.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të lagur, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Maltodextrin, Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour (Avena Sativa Kernel Flour), Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Paraffin, Ceteareth-6, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), PEG-45 Palm Kernel Glycerides, Citric Acid, Microcrystalline Wax (Cera Microcristallina), Polyethylene, Titanium Dioxide (CI 77891).