info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Siderix Plus

Çmimi:1,400.00 L

Suplement ushqimor me bazë pirofosfat hekuri dhe vitamina
Kuti x 10 flakonë

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

10 flakone

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me bazë Lipofer (pirofosfat hekuri), vitaminë C, acid folik dhe vitaminë B6.
Hekuri ndhmon në formimin e rruazave të kuqe të gjakut dhe të hemoglobinës.
Vitamina C shton përthithjen e hekurit.
Acidi folik pakëson lodhjen.
Vitamina B6 ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Bakri kontribuon në transportin normal të hekurit në organizëm.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 flakon në ditë.
Kujdes hapjen e flakoni përpara se ta përdorni.
Ndiqni udhëzimet e shkruara në fletëpërshkrues përpara se të konsumoni flakonin.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

cellulosa microcristalina, maltodestrine, vitamina C, biossido di silico, magnesio stearato, vitamina B6, rame gluconato, acido folico, acqua, sorbitolo, lipofer mucrocapsules, acido citrico, gomma xantana, potassio, sorbato, sodio benzoato, aroma, sucralosio

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping