info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Esi GinkgoMax Memory

Çmimi:L1,550.10

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën
30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me ekstraktet e standartizuara dhe të titruara të Ginkgo Bilobës dhe Bacopa Monnieri, magnez, fosfatidilserinë dhe vitaminë B6.
Gingko Biloba dhe Bacopa Monnieri përmirësojnë memorien dhe funksionet konjitive.
Magnezi dhe vitamina B6 pakësojnë lodhjen, marrin pjesë në proçese metabolike dhe ndikojnë pozitivisht në sistemin nervor.

Nuk përmban;
-aroma artificiale;
-ngjyrues artificialë;
-konservues;
-derivate të bulmetit;
-ëmbëlsues;
-gluten;
-laktozë;
-sheqer të shtuar;
-OMGJ.
I përshtatshëm për veganë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Personat që përdorin antikoagolantë dhe anti-agregantë duhet të këshillohen me mjekun para përdorimit të këtij suplementi.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Përdorimi

Rekomandohet të pihet 1 tabletë 2 herë në ditë e shoqëruar me shumë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Ginkgo Biloba
Bacopa Monnieri
Phosphatidylserine
Glutamine
Magnesium
Vitamin B6

Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro