info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plasigen B6 Gocce

Çmimi:1,560.00 L

Suplement ushqimor që ndihmon në pakësimin e të vjellave dhe të përzjerave
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që përdoret për të pakësuar të vjellat dhe të përzjerat.

Përmban:
– ekstrakt xhinxheri, i cili ka vetinë të shtojë peristaltikën dhe lëvizshmërinë në traktin gastrointestinal. Në të njejtën kohë ka dhe veti antispastike.
– vitaminën B1, e cila përdoret me qëllim që të pakësojë sasinë e acidit klorhidrik që prodhohet në stomak.
– vitaminën B2, vepron në mukoza në përgjithësi dhe në mukozën gastrike në veçanti.
– vitaminën B6, shton proçeset metabolike, transportin e aminoacideve dhe të substancave të tjera.
– lëndë ndihmëse, të cilat kanë veti të zbusin mukozën gastrike.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 20 pika, 2 herë në ditë.

Përbërësit

Ginger dry extract; vitamin B1; vitamin B2; vitamin B6; excipients.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping