info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Çmimi:2,980.00 L 2,533.00 L -15%

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës

100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Locion i lehtë mbrojtës, me spektër të gjerë UVA/UVB që mbron lëkurën e fytyrës ndaj rrezeve UV. Formulim pa vaj dhe rezistent ndaj ujit që stimulon mekanizmat mbrojtëse dhe riparuese të lëkurës. Hidraton lehtë lëkurën dhe e mban atë të butë. Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

20 min përpara ekspozimit në diell, apliko bollshëm mbi fytyrë, qafë dhe dekolte. Përsërit aplikimin rregullisht për të siguruar mbrojtje optimale ndaj diellit, sidomos pas notit, larjes ose tharjes me peshqir. Për përdorim të jashtëm. Mënjano kontakin me sytë.

Përbërësit

CM-Glucan, Filtra UV, Ekstrakt nga fruti Vanilla planifolia, Vitamin C & E.