info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness

Çmimi:4,480.00 L 3,584.00 L -20%

Bazë për make-up-in për lëkurë kuperoze
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të butë prej kadifeje që ka për qëllim të:
-zbusë dhe unifikojë lëkurën;
-ndihmojë në përhapjen e njëtrajtshme të fondotitës;
-bëjë më pak të dukshme parregullsitë e lëkurës;
-korrigjojë skuqjet dhe depigmentimin e lëkurës.
Përmban acid hialuronik, retinol dhe vitaminë E me veti ushqyese dhe antioksiduese.
Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe qafë përpara vendosjes së make-up-it.

Përbërësit

Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Talc, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Hydrogen Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Methicone, Caprylyl Glycol , Phenoxyethanol , Hexylene Glycol , Triethoxycaprylylsilane, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77007 (Ultramarines), CI 77491 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping