info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Feeding Spoon 4m+

Çmimi:704.00 L776.00 L

Lugë plastike për ushqyerjen e bebeve mbi 4 muajsh
Paketim me 3 lugë

Spastroje
lejla
blu


SKU: v161120
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

lejla, blu

Përshkrimi

Lugë e dizenjuar posaçërisht për ushqimin e fëmijëve.
Bishti i lugës ka një sipërfaqe të butë, me qëllim që të mbahet lehtësisht nga bebet, si dhe është mjaftueshëm i gjatë për të marrë ushqimin nga kavanozët.
Kjo bën të mundur që duart të mbeten të pastra dhe të mos ngjisin.

Lugët janë prej plastike rezistente.
PA BPA.
Të lashme në lavastovilje.

Përdoren për ushqyerjen e fëmijëve mbi 4 muajsh.
Të disponueshme në disa ngjyra.

Përbërësit

PP, TPE plastic