info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

BioCare Nutrisorb Iron

Çmimi:2,650.00 L

Formulim i lëngshëm me bazë ujore i hekurit
Flakon 15 ml

Stock: Ka stok

SKU: BioC04
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me bazë hekuri, në formën e glukonatit, i lëngshëm, si solucion me bazë ujore.
Ndihmon në transportin e oksigjenit në gjak si dhe pakëson ndjesinë e lodhjes.
Plotësisht dhe lehtësisht i absorbueshëm nga organizmi.
Ofron 7 mg hekur për 10 pika.
I përshtatshëm për individë të cilët janë të ndjeshëm nga suplementet inorganike të hekurit.

Formulim i thjeshtë, me bazë ujore, pa përbërës të tjerë shtesë.
I lehtë në përdorim: mund të hidhet direkt në gojë, përzjehet me lëngje dhe mund ta merrni gjatë gjithë kohës me vete pasi zë shumë pak vend.
Zgjedhja ideale për të gjithë personat që nuk mund të gëlltisin dot tabletat apo kapsulat.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 10 pika në ditë.
Mund t’i hidhni direkt në gojë ose t’i tresni me pak ujë.
Doza mund të modifikohet vetëm nga mjeku.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Purified Water, Ferrous Gluconate, Citric Acid, Preservative (Potassium Sorbate).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping