info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Aktiv Toothbrush

Çmimi:380.00 L

Furçë dhëmbësh

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Furça e dhëmbëve Lacalut aktiv është zgjedhja e duhur për persona që kanë mishra të dhëmbëve të ndjeshëm dhe që gjakosen lehtësisht.
Forma e veçantë e furçës lejon pastrimin dhëmbëve, pa dëmtuar mishrat. Fijet e buta dhe të gjata, pastrojnë smaltin e dhëmbëve. Fijet e gjata depërtojnë thellë në të gjitha hapësirat e gojës, duke i masazhuar butësisht mishrat e dhëmbëve.

Lehtësisht e përdorshme.

Përdorimi

Rekomandohet të
përdoret nga persona të rritur për larjen e dhëmbëve 2-3 herë në ditë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping