info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Curaprox Travel Set Magneta

Çmimi:1,210.00 L 1,089.00 L -10%

Set udhëtimi CURAPROX për përkujdesjen e higjenës orale.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

, ,

Masa

1 furçë, 1 pastë, 2 furça interdentare

Suitable For

Përshkrimi

Një set ushëtimi tepër praktik për tu kujdesuer për higjenën orale kudo dhe kurdo.

Produktet tuaja të preferuara CURAPROX në valixhen tuaj, në bagazhin tuaj të dorës – ose në xhepin tuaj.

Ky komplet udhëtimi  elegant ka përmasa vetëm 9,5 cm x 6 cm.
Përmban:
● Furçë dhëmbësh udhëtimi të çmontueshme CS 5460
E butë për dhëmbët dhe mishrat

● CURAPROX [BE YOU.] pastë dhëmbësh me qitro të kuqe + bergamot, 10ml
Mbron dhe kujdeset për dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve. Zbardh butësisht dhe në mënyrë efektive

● Furça interdentare CPS prime, madhësia 07-të kuqe dhe 09-të verdhë.
Pastrim efektiv në hapësirat midis dhëmbëve

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare