info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Bromelain 2400GDU/G

Çmimi:3,040.00 L 2,584.00 L -15%

Suplement ushqimor me bromelainë
60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Bromelaina është një enzimë proteolitike e nxjerrë nga bima e ananasit, me veti tretëse.
Kur merret njëkohësisht me ushqimin, bromelaina mund të përmirësojë proçesin e tretjes, kurse nëse merret midis vakteve ushqimore, ndihmon në funksionimin normal të artikulacioneve dhe pakëson dhimbjen që vjen nga mbipërdorimi i muskujve.

Bromelaina mbështet funksionin gastro-intestinal dhe ndihmon në funksionimin normal të muskujve dhe artikulacioneve.

Nuk përmban:
– derivate të grurit;
– gluten;
– sojë;
– vezë;
– peshk;
– arra.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Mos e përdorni nëse jeni alergjikë nga ananasi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë, 1 deri në 2 herë në ditë, midis ose gjatë vakteve ushqimore.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Bromelain (2400 GDU/g) † (from Pineapple), Cellulose (capsule), Rice Flour, Magnesium Stearate (vegetable source) and Silica

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping