info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

aparat elektronik

Showing 1–20 of 22 results

Omron Probe Covers for Omron Thermometers

Veshje mbrojtëse për termometrat elektronike Omron Paketim x 40 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

Omron Gentle Temp 520 EarThermometer

Termometër elektronik veshi Omron
5,500.00 L
Shtoje në shportë

Sendo Economy Digital Blood Pressure Monitor

Aparat pjesërisht manual për matjen e presionit të gjakut
4,900.00 L
Shtoje në shportë

Sendo Advance 3 HIRA Technology Electronic Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik për matjen e presionit të gjakut
9,900.00 L
Shtoje në shportë

Pic MobileRapid Wrist Digital Wrist Blood Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
6,200.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Push Smart Blood Pressure Wrist Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
7,000.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Start BPW Blood Pressure Wrist Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
5,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth View Smart Blood Pressure Wrist Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
11,000.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Track Smart Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
7,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Clear Smart Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
13,500.00 L
Shtoje në shportë

Medel Connect Cardio MB10

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
17,250.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS3 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut.
9,750.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS2 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut.
8,190.00 L
Shtoje në shportë

Omron DuoBaby 2 in 1 NebulizerNE-C301-E

Aparat aerosoli me veprim të dyfishtë.
10,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron Compressor Nebulizer NE-C28P

Aparat aerosoli.
8,500.00 L
Shtoje në shportë

Omron Body Composition Monitor BF511

Pajisje elektronike për matjen e masës yndyrore, masës muskulare dhe parametrave të tjerë truporë.
15,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron Body Fat Monitor BF306

Pajisje elektronike për matjen e BMI-së dhe përqindjes së masës yndyrore.
8,500.00 L
Shtoje në shportë

Omron Walking Style One 2.0 Step Counter

Aparat elektronik për matjen e hapave.
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Omron M7 Intelli IT

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,350.00 L
Shtoje në shportë

Omron M3 Upper Arm Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
8,800.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso