info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Menopauza

Showing all 9 results

Yanola Os

Vitamina dhe minerale për kocka të forta dhe artikulacione të shëndetshme Paketim x 30 tableta
2,850.00 L
Shtoje në shportë

Esi Donna Life

Suplement ushqimor që lehtëson problematikat e shfaqura gjatë periudhës së menopauzës 30 kapsula
1,434.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Calcium

Suplement me kalçium për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 60 tableta
2,599.80 L 2,339.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Botanical Female Complex

Suplement bimor për femrat gjatë menopauzës 30 kapsula
5,583.08 L 5,024.78 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Super Primrose 1300mg

Suplement me vaj aguliçe për mirëqënien e femrave Paketim x 60 kapsula
1,969.80 L 1,772.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Evening Primrose Oil 500mg

Suplement me vaj aguliçe për mirëqënien e femrave Paketim x 100 kapsula
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Evening Primrose Oil 500mg

Vaj i aguliçes Paketim x 30 kapsula xhelatinore
2,450.10 L 2,205.09 L -10%
Shtoje në shportë

ATC Çaj Qetësues Bio

Përzierje bimore qetësuese për menopauzën 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
1,299.90 L 1,169.91 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso