info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Showing all 12 results

ATC Çaj Qetësues Bio

Përzierje bimore qetësuese për menopauzën 100 g
L190.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
L1,299.90 L1,169.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Evening Primrose Oil 500mg

Suplement me vaj aguliçe për mirëqënien e femrave Paketim x 100 kapsula
L1,990.00 L1,791.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Super Primrose 1300mg

Suplement me vaj aguliçe për mirëqënien e femrave Paketim x 60 kapsula
L1,969.80 L1,772.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Botanical Female Complex

Suplement bimor për femrat gjatë menopauzës 30 kapsula
L5,583.08 L5,024.78 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Evening Primrose Oil 500mg

Vaj i aguliçes Paketim x 30 kapsula xhelatinore
L2,031.00 L1,827.90 -10%
Shtoje në shportë

Vitabiotics Menopace Calcium

Suplement me kalçium për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 60 tableta
L2,599.80
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Max

Suport maksimal për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 84 tableta + kapsula
L5,199.60 L4,679.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Night

Suplement kompleks për femra gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
L2,799.90 L2,519.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Original

Multivitamina specifike për gratë në periudhën e menopauzës. 30 tableta.
L1,599.90 L1,439.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Plus

Suplement ushqimor për të gjitha stadet e menopauzës 56 tableta
L3,899.84 L3,509.86 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Menopace Redclover

Suplement ushqimor për të gjitha stadet e menopauzës 30 kapsula
L123.33 L111.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro