info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Physalis Menopause+

Çmimi:3,000.00 L

Suplement ushqimor për femrat gjatë periudhës së menopauzës
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

SKU: PHYS013
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta

Suitable For

,

Physalis Menopause+ është një suplement ushqimor, i formuluar për të qenë pranë femrave në një nga periudhat më të vështira të tyre: menopauzës.

Përmban:
– vitaminë B6 dhe maca, substanca që ndihmojnë në rregullimin e aktivitetit hormonal,
– vitaminë B12 dhe acid folik, të nevojshme për mirëqenien e sistemit nervor dhe pakësimin e lodhjes;
– humulus lupulus, që ofron qetësi dhe ndjesi konforti;
– maca dhe ashëaganda, bimë që kanë veti të pakësojnë stresin dhe të shtojnë vitalitetin;
– çaj jeshil, që mbështet metabolizmin e yndyrnave dhe ndihmon në ruajtjen e peshës trupore;
– esktraktet e lëvores së pishës, që kanë ndikim pozitiv në qarkullimin normal të gjakut.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
I përshtatshëm për veganë.

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë, dy herë në ditë.
Tableta konsumohet gjatë vaktit ushqimor, e shoqëruar me një gotë me ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

gum arabic, green tea extract (27.8%), maca extract (11.1%), ashwagandha extract (8.3%), hop extract (4.7%), glazing agent: fatty acids, maritime pine bark extract (2.2%), gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, rice flour (Oryza sativa), vitamin B6, emulsifier: glycerol, vitamin B12, pteroylmonoglutamic acid.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.