info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Showing all 9 results

ATC Çaj Anti-diabetik Bio

Çaj me përzierje bimore natyrore për uljen e niveleve të sheqerit në gjak 100 g
L190.00
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-kolesterol Bio

Përzierje bimore kundër kolesterolit 95 g
L190.00
Shtoje në shportë

Bio Planete Flaxseed Oil – 250 ml

Vaj organik i farave të linit
L760.00L1,190.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Esi Noglic

Suplement ushqimor i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak 30 tableta
L900.00 L810.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Normolip Naturcaps

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit 30 kapsula
L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Berberine Glucose Support

Suplement që mbështet metabolizmin e glukozës dhe lipideve 90 kapsula xhelatinore
L4,249.80 L3,824.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Diabetone Original

Suplement ushqimor që ndihmon në mbajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak 30 tableta
L2,000.10 L1,800.09 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Diabetone Plus Omega-3

Suplement ushqimor me krom dhe omega-3 që ndihmon në mbajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak 56 tableta + kapsula
L2,999.92 L2,699.93 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Plant Sterols

Suplement ditor që ndihmon në uljen e niveleve të kolesterolit në gjak 30 tableta
L2,379.90 L2,141.91 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro