info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Showing all 11 results

ATC Çaj Dietetik Bio

Përzierje bimore natyrore për dobësim 100 g
L190.00
Shtoje në shportë

Esi Chitosano +Forte

Suplement ushqimor që ndihmon në reduktimin e peshës trupore 60 tableta
L1,270.20
Shtoje në shportë

Esi Diurerbe Forte Pocket Drink

Suplement ushqimor që favorizon drenimin e lëngjeve 24 bustina
L1,360.08L1,420.08
Përzgjidhni mundësi

Esi Fucuslinea + Forte

Suplement ushqimor me veti detoksifikuese dhe kontrolluese të peshës trupore 45 tableta
L779.85
Shtoje në shportë

Esi Garcinia Cambogia 1000 mg

Suplement ushqimor me garcinia cambogia, efikas në humbjen e peshës 60 tableta
L1,989.60
Shtoje në shportë

Esi The Verde Formula Concentrata 500 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e peshës trupore dhe eleminimin e lëngjeve të tepërta nga organizmi 60 kapsula
L1,110.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Britannia Dren Plus al Te Verde

Integrator që ndihmon për drenimin e lëngjeve 30 bustina x 12ml
L4,550.00 L4,095.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Dima-Calo Saziante

Integrator ekuilibrues i peshës trupore 20 bustina x 80g
L5,200.00 L4,680.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Snellin-Calo

Suplement ushqimor që ekuilibron peshën trupore 14 flakone x 15 ml
L4,550.00 L4,095.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Liquid B-12 B-Complex

Solucion oral me vitaminat e grupit B 59 ml
L1,470.00 L1,323.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Thermogenic Complex

Suplement që ndihmon ne nxitjen e metabolizmit dhe humbjen e peshës trupore 60 kapsula
L4,680.00 L4,212.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro