info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Physalis Chlorella + Spirulina

Çmimi:2,800.00 L

Suplement ushqimor me algat spirulinë dhe klorela
Kuti x 200 tableta

Stock: Ka stok

SKU: PHYS017
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 tableta

Suitable For

Algat kanë qenë një burim ushqimi për shumë vite.
Spirulina dhe klorela janë alga të gjelbërta me shumë benefite për organizmin.
Janë përdorur për vite me rradhë:
– për të menaxhuar më mirë peshën trupore;
– për të shtuar energjinë dhe vitalitetin;
– për të rritur imunitetin.
Klorela ndihmon dhe në detoksifikimin e mëlçisë dhe pastrimin e organizmit.

Konsumoni rreth 2 litra ujë gjatë ditës.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Mund të përmbajë sulfite.

Rekomandohet të konsumohen 4 deri në 6 tableta në ditë, gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Chlorella vulgaris Beijerinck* (50%), Spirulina platensis

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.