info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Showing all 16 results

ATC Çaj Trëndafil i egër Bio

Përzierje bimore për forcimin e imunitetit 100 g
L190.00
Shtoje në shportë

Bio Planete Argan Oil

Vaj organik argani 100ml
L1,610.00
Shtoje në shportë

Bio Planete Flaxseed Oil – 250 ml

Vaj organik i farave të linit
L760.00L1,190.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera + Noni

Lëng detoksifikues me aloe vera dhe noni 1000 ml
L2,100.00 L1,890.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera Massima Forza

Lëng i pastër dhe i përqëndruar i aloe verës 500 ml
L1,050.00 L945.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera Succo di Mirtillo

Lëng i pastër dhe i përqëndruar aloe vera dhe boronicë 500 ml
L1,050.00L1,269.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme 90 kapsula te buta
L3,649.95 L3,284.96 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now CoQ10 100 mg

Suplement me CoQ10 për të rritur 50 kapsula xhelatinore
L2,670.00 L2,403.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now L-Carnosine 500mg

Suplement me L-carnosine, me veti antioksiduese Paketim x 50 kapsula
L4,160.00 L3,744.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Astaxanthin 5mg

Suplement me astaxantin për një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim 30 kapsula xhelatinore
L2,599.80 L2,339.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Beta Carotene

Beta-karoten 7mg Paketim x 60 kapsula
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Chelated Zinc

Komponim kelat i zinkut Paketim x 100 tableta
L2,140.00 L1,926.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar HY-BIO Bioflavonoides Complex with Vitamine C

Suplement me veti antioksiduese pwr tw rritur 50 tableta
L2,214.00 L1,992.60 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Selenium 100mcg

Integrator me selen Paketim x 100 tableta
L2,243.00 L2,018.70 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg Paketim x 90 tableta të përtypshme
L2,230.20 L2,007.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin E 200UI (134mg)

Vitaminë E 200UI Paketim x 50 kapsula
L1,910.00 L1,719.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro