info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Suplemente

Vitamina dhe minerale për të gjithë familjen

Showing 1–20 of 836 results

Ofertë!
-10%

Alinter Group Ironorm capsules

Suplement ushqimor me përmbajtje të hekurit, vitaminave B dhe mineraleve Kuti x 25 kapsula
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Pregnacare Breastfeeding

Multivitamina specifike për periudhën pas shtatzënisë 84 tableta + kapsula
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D3 2000UI

Suplement me vitaminë D3 për forcimin e kockave dhe rritjen e imunitetit Paketim x 30 kapsula
730.00 L 620.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
6,190.00 L 5,261.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Haar Intensiv + Biotin

Vitamina & minerale për flokë të shëndetshëm 30 kapsula
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Fenugreek 500 mg

Suplement me përmbajtje ekstraktet e bimës fenugreek 100 kapsula
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Ultra Vitamin C Sustained Release 500mg

Suplement me vitaminë C për të rritur 60 tableta
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Pregnacare Plus Omega-3

Suplement me vitamina, minerale dhe omega-3 për femrat shtatzëna 56 tableta + kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellbaby Multi-vitamin Liquid

Multivitaminë në formë shurupi për fëmijë nga 6 muaj deri në 4 vjeç 150ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B Paketim x 100 kapsula
3,420.00 L 2,907.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature D-Vit3 2000UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 e rëndësishme për kockat dhe muskujt 60 tableta
940.00 L 846.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Doppelherz Magnez
-15%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B1, B6, B12, dhe acid folik për muskujt, zemrën & nervat 30 tableta
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Ultra-D3 1000 IU

Vitaminë D 1000 UI (25 mcg) 96 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Osteocare Original

Suplement për kockat 30 tableta
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Buonavit D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (12ml)
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellman Original

Suplement specifik për meshkuj 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje 30 flakonë
6,890.00 L 5,856.00 L -15%
Shtoje në shportë

Aconitum Potenzine Superior

Stimulues për meshkuj Kuti x 30 kapsula
1,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Immunace Original

Integrator që forcon mbrojtjen imunitare Kuti x 30 tableta
2,000.10 L 1,700.09 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Rigenforte Naturcaps

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm 30 kapsula natyrale
1,050.00 L 892.50 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping