info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing all 10 results

Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Mineral 48H Tolerance Optimale

Deodorant me minerale për lëkurë të ndjeshme 125ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Mineral 48H Tolerance Optimale

Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit 50 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy 48 Hour No Trace Anti Perspirant Deodorant Roll On

Deodorant rroll on që nuk le shenja të bardha në rroba 50ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment 72-hour Roll-on

Deodorant roll on për kontrollin e djersitjes së tepërt në kushte stresi.
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream

Deodorant në formë kremi për kontrollin e djersitjes 30 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti – Transpirant Intense Roll On 48h

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për djersitje të shtuar 50ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Roll-on

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për lëkurë të ndjeshme 50ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Spray

Deodorant në formë spraji Vichy 125 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Deodorant Spray With Althea 24h

Deodorant pa Alumin 24h 125ml.
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Very Gentle Deodorant

Deodorant roll-on pa Alumin 40ml.
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë