info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Detergjentë intimë

Showing 1–20 of 37 results

Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Protective Action pH 4.5

Detergjent intim delikat me lëkurën 250 ml
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage Gyn-Phy Brume Nettoyante Hygèine Intime

Spraj pastrues dhe freskues specifik për zonën intime. 50 ml
1,050.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Detergente Intimo Protezione Lenitiva

Detergjent intim delikat, me veti zbutëse dhe qetësuese. 250 ml
380.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Detergente Intimo Delicatezza Neutra

Detergjent intim delikat, me pH fiziologjik, i përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë mbi 3 vjeç. 250 ml
380.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Detergente Intimo Freschezza Attiva

Detergjent intim me veti antibakteriale. 250 ml
380.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Triderm Intimate pH 7

Larës intim me ph 7 për lëkurë të ndjeshme. 250 ml
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Triderm Intimate pH 5.5

Larës intim me ph 5.5, i formuluar për higjenë të perditshme, për meshkuj dhe femra. 250 ml
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Thiosoap pH 5.5 Cleanser

Pastrues për fytyrën dhe trupin për lëkurën e seborroike, me tendencë akneike. 250 ml
1,320.00 L 1,122.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Triderm Intimate pH 3.5

Larës intim me ph 3.5 për lëkurë të ndjeshme. 250 ml
1,270.00 L 1,079.50 L -15%
Shtoje në shportë

Froika Froipol Liquid

Pastrues delikat me veti antiseptike për fytyrën, trupin dhe zonën intime. 200 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero GynoCare Intimate Detergent

Detergjent intim me pH 5.5 500 ml
894.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Floragyn Ovuli

Ovula efektive në rregullimin e florës bakteriale vaginale Kuti x 6 ovula
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Eva Mycosis Intimate Wash

Detergjent intim për pastrimin e zonës gjenitale të jashtme gjatë fillimit të infeksioneve mykotike. 250 ml
1,780.00 L
Shtoje në shportë

Saforelle Intimate Soothing Cream

Përkujdesje e butë hidratuese dhe qetësuese intime për lëkurë të ndjeshme 40 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Saforelle Gentle Cleansing Care

Përkujdesje e butë pastruese intime dhe trupore për lëkurë të ndjeshme 250 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Cransept

Detergjent intim, i cili parandalon përsëritjen e infeksioneve urinare. 250 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Wash Original

Detergjent intim për të gjitha llojet e lëkurës dhe për të gjitha moshat. 250 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë

Eva Douche Chamomile

Lavandë vaginale, e pasur me kamomil dhe acid laktik, e cila pastron dhe qetëson mukozën vaginale nga irritimi dhe inflamacioni. 147 ml
750.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Baking Soda

Lavandë vaginale, e cila largon sekrecionet fiziologjike dhe ato patologjike. 147 ml
750.00 L
Shtoje në shportë

DermoXEN PRONEEM Intimate cleanser

Detergjent intim për përdorim të përditshem, i rekomanduar sidomos gjatë menstruacioneve, shtatzënisë dhe pas lindjes. 200 ml
1,270.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare