info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 16 results

Concilium Party Ready Leggings Monouso

Geta të njoma me efekt push-up 1 palë
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Feel Better Bandage

Fasho me mentol, për këmbë të freskëta dhe të lehta
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Active Pants

Geta të njoma me efekt tonifikues dhe elasticizues 1 palë
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Magic Saline Leggings Monouso

Geta të njoma me efekt drenues dhe anti-celulit 1 palë
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Guam Il Leggings Fresh Touch

Streçe që pakësojnë celulitin dhe ofrojnë një ndjesi freskie në lëkurë
7,670.00 L
Shtoje në shportë

Guam Il Leggings Active Transpirante FIR

Streçe me alga detare të mikrokapsuluara Guam
7,500.00 L
Shtoje në shportë

Guam Il Leggings Shape-Up

Streçe anti-celulit, me material shumë të butë
8,450.00 L
Shtoje në shportë

Guam Il Leggings Comfort Fit

Streçe komode që rimodelojnë vithet
9,360.00 L9,370.00 L
Përzgjidhni mundësi

Guam Il Leggings Push-Up

Streçe komode që rimodelojnë vithet
8,450.00 L
Përzgjidhni mundësi

Guam Il Leggings con Alghe Marine Guam

Streçe me alga detare të mikrokapsuluara Guam
7,410.00 L
Shtoje në shportë

Guam Il Leggings Panty Snell Massagiante

Korse masazhuese dhe rimodelese për zonën e barkut dhe vitheve
6,890.00 L
Përzgjidhni mundësi

Guam Il Leggings Snell Massagiante Anticellulite- Rassodante

Streçe masazhuese, anti-celulit dhe tonifikuese
7,150.00 L
Përzgjidhni mundësi

Guam Il Leggings Pinocchietto FIR

Streçe të holla tonifikuese dhe anti-celulit
6,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Guam il Leggings Massagiante Sport

Streçe të rehatshme të përshtatshme për t'u veshur gjatë aktivitetit fizik
7,150.00 L
Përzgjidhni mundësi

Guam il Leggings Rassodanti e Rimodelanti

Streçe tonifikuese & kundër celulitit
7,410.00 L
Shtoje në shportë

Guam il Leggings Active Traspirante

Streçe tonifikuese & kundër celulitit Masa L/XL
7,540.00 L
Shtoje në shportë