info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Teoxane Deep Repair Balm

Çmimi:5,320.00 L 4,522.00 L -15%

Balsam qetësues dhe riparues për lëkurë të thatë e shumë të thatë
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: TEOX010
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Balsam qetësues, me përmbajtje të balacuar mes RHA®, një formë e acidit hialuronik e prodhuar nëpërmjet një proçesi të patentuar dhe përbërësve qetësues, të cilët trajtojnë lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar, nga faktorët e jashtëm (era, temperatura e ulët, ekspozimi i tepërt në diell) apo trajtimet e ndryshme estetike.
Pas 15 ditësh përdorimi të Deep Repair Balm, lëkura është më e butë dhe shumë e hidratuar.

Përdorimi

Aplikoni duke masazhuar butësisht sa herë që është e nevojshme, për të zbutur lëkurën e ndjeshme, pas një procedure profesionale estetike, por dhe në rastet kur lëkura është tharë apo dëmtuar nga faktorët e jashtëm.

Përbërësit

AQUA , HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, GLYCERIN, PROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, POLYETHYLENE, MYRISTYL ALCOHOL, TRIETHYLHEXANOIN, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, HEXYLDECANOL, HEXYLDECYL LAURATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-75 STEARATE, BENZYL ALCOHOL, CETETH-20, STEARETH-20, CYCLOPENTASILOXANE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CHLORPHENESIN, XANTHAN GUM, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) STEROLS, DIPROPYLENE GLYCOL, ALLANTOIN, DISODIUM EDTA, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, PEG-8, SALICYLIC ACID, HEXYL LAURATE, SODIUM HYDROXIDE, DIPHENYL DIMETHICONE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, TOCOPHEROL, ETHYLENE BRASSYLATE, ARNICA MONTANA FLOëER EXTRACT, SORBIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, ASCORBYL PALMITATE, HELICHRYSUM ARENARIUM FLOëER EXTRACT, GERANIOL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, BHT

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping