info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Teoxane RHA Micellar Solution Face & Eye

Çmimi:3,360.00 L 2,856.00 L -15%

Solucion micelar për pastrimin e lëkurës
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Një zgjidhje për pastrimin e lëkurës, e pasuruar me teknologjinë unike hidratuese të TEOXANE RHA®.
I pasur me një përzierje të fuqishme të përbërësve revitalizues dhe qetësues , ky pastruesi këshillohet nga specialistët, për t’u përdorur jo vetëm në përditshmëri, por edhe para procedurave estetike.

Përdorimi

Hapi i parë i rutinës suaj të bukurisë.
Aplikohet në fytyrë duke përdorur një tampon pastrues, çdo mëngjes dhe mbrëmje. RHA Micellar Solution mund të përdoret si pastrues, toner dhe heqës make-up-i.

Përbërësit

AQUA, ROSA DAMASCENA FLOëER ëATER, POLOXAMER 184, BETAINE, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 20, LEVULINIC ACID, PANTHENOL, GLYCERIN, SODIUM LEVULINATE, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, SODIUM HYDROXIDE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, PANTOLACTONE, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HCL, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping