info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 20 results

Salvia Vaj Trëndafili

Vaj trëndafili me efekt antiseptik 20 ml  
600.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Specie për Infeksion Urinar

Çaj bimor për personat që kanë infeksion në rrugët urinare 100 g
340.00 L
Shtoje në shportë

Beemy Honey Propolis Junior Spray

Spraj me propolis, pa alkool, për fytin 20 ml
1,150.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Rrush Ariu

Çaj rrush ariu 20 bustina
190.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Cistifit

Suplement ushqimor për personat me cistit 30 tableta
2,949.90 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Argentum Proteinicum

Pika për hundë dhe vesh, me veprim antiseptik dhe dekongjestionant 10 ml
560.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Përgatesë për gojën 2

700.00 L
Shtoje në shportë

Healthy Life Bucconox

Formulim ekstraktesh bimore kundër cistitit. Përbërësit natyralë në formulë kontribuojnë në pastrimin e traktit urinar nga bakteret dhe përmirësojnë funksionin e veshkave. 10 kapsula
1,480.00 L
Shtoje në shportë

SilverStream Ionic Solution

Solucion për trajtimin e plagëve diabetike në lëkurë Flakon x 100 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Eugenol me pika

Preparat dentar Tretësirë me pika për përdorim lokal Flakon x 5 ml
305.00 L
Shtoje në shportë

Alkool Borik 2.5%

Tretësirë me pika në vesh 10 ml
347.00 L
Shtoje në shportë

Antihemorroidale suposta

Supozitorë me veprim anestezik dhe antiseptik, për mjekimin lokal të hemorroideve Kuti x 10 supozitorë
694.00 L
Shtoje në shportë

Iktiol pomadë 10% (iktamol)

Pomadë për përdorim lokal në lëkurë me iktamol Tub x 20 g
291.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Ujë i oksigjenuar 30 mg/ml

Ujë i oksigjenuar për dezinfektim të plagëve 100 ml
90.00 L
Shtoje në shportë

Cyteal Solution Moussant (klorheksidinë)

Solucion shpëlarës me efekt antiseptik 250 ml
632.00 L
Shtoje në shportë

Kloroben Oral Spray

Spraj oral me efekt antibakterial, analgjezik dhe anti-inflamator Flakon x 30 ml
567.00 L
Shtoje në shportë

Bepanthen Plus krem (dekspantenol, klorheksidinë)

Krem me veti antiseptike dhe baktericide për përdorim dermik lokal 30 g
534.00 L
Shtoje në shportë

Angelini Tantum Verde Spray 0.15%

Spraj për fytin me veti anti-inflamatore dhe antiseptike 30 ml
681.00 L
Shtoje në shportë

Angelini Tantum Verde Spray 0.3%

Spraj për fytin me veti anti-inflamatore dhe antiseptike 15 ml
656.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Sercran DualAction

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e rrugëve urinare dhe ndihmon në drenimin e lëngjeve Kuti x 30 kapsula
1,384.00 L
Shtoje në shportë