info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 12 results

Ofertë!
-10%

Abopharma Aboacid Gel Adult

Suplement ushqimor që qetëson djegiet e stomakut dhe refluksin 20 bustina x 15 ml
1,875.00 L 1,687.50 L -10%
Shtoje në shportë

PromoPharma Xanacid Stick

Suplement ushqimor që kundërshton hiperaciditetit të stomakut 20 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Forreac Baby Syrup

Shurup kundër refluksit për bebe 150 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Donat Water

Ujë me minerale, për një sistem tretës të shëndetshëm 1 l
400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NeoBianacid Acidita, Reflusso e Problemi Digestivi

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me refluksin, shtim të aciditetit të stomakut dhe probleme me tretjen Kuti x 45 tableta të përtypshme
1,920.00 L 1,728.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

ABOCA NeoBianacid Acidita e Reflusso

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me refluksin dhe shtim të aciditetit të stomakut Kuti x 14 tableta të përtypshme
990.00 L 891.00 L -10%
Shtoje në shportë

Esoxx One

Suplement ushqimor që pakëson simptomat e refluksit gastro-ezofageal Kuti x 20 bustina
3,150.00 L
Shtoje në shportë

Forreac Stick Pack

Suplement ushqimor për personat që vuajnë nga refluksi Kuti x 14 bustina
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Gastren Duo shurup

Solucion oral që neutralizon aciditetin e stomakut 100 ml
903.00 L
Shtoje në shportë

Maalox tableta

Tableta të përtypshme që neutralizojnë aciditetin e stomakut Kuti x 40 tableta të përtypshme
729.00 L
Shtoje në shportë

Maalox shurup

Solucion oral që neutralizon aciditetin e stomakut 250 ml
681.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn Gastren tableta

Gastren Chewable Tablets

Tableta të përtypshme që pakësojnë aciditetin e stomakut Kuti x 48 tableta të përtypshme
819.00 L
Shtoje në shportë