info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

product

This is where you can browse products in this store.

Showing 1–20 of 82 results

Ofertë!
-10%

Chicco Thermal Food Container

Termus ideal për udhëtime me kapacitet i disponueshëm në dy ngjyra 350 ml
2,900.00 L 2,610.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Physioforma Soft Silicone Soother 16-36 M

Biberon i gënjeshtërt silikon i butë për bebe 16-36 muaj.
540.00 L 486.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Physioclean Physiological Solution

Solucion fiziologjik për pastrimin e hundëve të bebeve. Paketim 20 copë
500.00 L 450.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Medibaby Mini Kit Umbilical Cord Dressing

Set për kujdesin e kërthizës së bebit pas lindjes.
910.00 L 819.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Fast Flow Breast Pump

Pompë gjiri manuale
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Physioforma Soft Silicone Soother 6-16 M

Biberon i gënjeshtërt silikon i butë për bebe 6-16 muaj. 1 copë
540.00 L 486.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Cotton Buds

Pambuk për pastrimin e veshëve të bebeve. 60 copë
270.00 L 243.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Physioforma Soft Silicone Soother 0-6 M

Biberon i gënjeshtërt silikon i butë për bebe 0-6 muaj.
540.00 L 486.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Nipple Cream

Krem hidratues për gjirin. 30 ml
880.00 L 792.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Physio Teat Silicone 4 m+

Koka ndërruese silikoni për fëmijë 4 muaj +
670.00 L 603.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Bottle Warmer And Sterilizer

Ngrohës dhe sterilizues për biberonë
9,600.00 L 8,640.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Easy Menu Section Plate

Pjatë me ndarje për fëmijë mbi 12 muaj
2,570.00 L 2,313.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Easy Plate Heart Shaped 9M+

Pjatë në formë zemre për fëmijë mbi 9 muaj
1,746.00 L1,827.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Physioforma Air Soother 16-36 M

Biberon i gënjeshtërt për bebe 16-36 muaj
720.00 L 648.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco No Tears Bath Shampoo 0M+

Shampo për trupin dhe kokën për bebe që nga lindja. 200 ml
500.00 L 450.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Toothpaste Mild Mint 6 YEARS +

Pastë dhëmbësh me shije mente për fëmijë mbi 6 vjeç. 50 ml
470.00 L 423.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Natural Sensation Body Lotion

Locion hidratues për trupin për bebe që nga lindja. 150 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Nipple Shields M/L

Koka silikoni për gjirin M/L. 2 copë
1,040.00 L 936.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Classic Breast Pump

Pompë gjiri manuale
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Physioforma Air Soother 0-6 M

Biberon i gënjeshtërt për bebe 0-6 muaj
720.00 L 648.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare