info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Chicco Well-Being Travelling Bottle 4 M+

Çmimi:1,100.00 L

Shishe plastike për konsumimin e lëngjeve për bebe mbi 4 muaj e përshtatshme dhe për udhëtime.
240 ml

Stock: Ka stok

SKU: CHI518
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

240 ml

Material

Mosha

,

Suitable For

Përshkrimi

Travelling bottle është e përshtshme për fëmijë 4 muaj +
Koka prej gome e pajisur me valvulë anti-kolike, kundër dhimbjes së barkut siguron kushtet më të mira për ushqyerje sa më të mirë.
Forma e veçantë ergonomike e shishes me dorezë të dyfishtë të lehtë, specifike për duart e vogla, plotëson nevojën e fshehtë për pavarësi gjatë proçesit të ushqyerjes, duke e ndihmuar beben në këtë arritje të vogël.

E pajisur me një kapak rezistent ndaj derdhjeve për mbrojtje dhe higjienë maksimale,kjo shishe është ideale edhe për udhëtime.
Forma e gjërë lejon që të pastrohet me lehtësi.
Pa BPA.

– Kapak rezistent ndaj pikave – për mbrojtje dhe higjienë maksimale.
– Cipë fiziologjike e këmbyeshme.
– Hapje të gjerë – mbushet shpejt dhe pastrohet lehtë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping