info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Chicco Safety Reins First Steps 6 M+

Çmimi:1,700.00 L

Litarë mbrojtës për të suportuar fëmijët në hapat e parë

Stock: Ka stok

SKU: CHI519
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Rripat e sigurisë e ndihmojnë fëmijën tuaj të ndërmarrë hapat e parë.
Ato parandalojnë rrëzimet e mundshme dhe e mbajn fëmijënë pranë jush kur ecën, gjatë hapave të parë.
Të përshtatshme për fëmijë mbi 12 muajsh.

Dimensionet: beli 30-70 cm, rripat e shpatullave 25-45 cm.
Mund të lahen në lavatriçe.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping