info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Chicco Mommy Adjustment Post-Partum Girdle

Çmimi:4,680.00 L

Korse për nënat pas lindjes

Spastroje


SKU: CHI536V
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Masa

nr 4, nr 5, Nr. 3

Material

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Korseja pas lindjes prej pambukut Chicco ndihmon në mbështetjen dhe mbajtjen e zonës së barkut.
Një ndihmë e vlefshme për të lehtësuar rikuperimin e formës fizike pas lindjes.

Shiriti mbështetës i belit është i kryqëzuar në pjesën e pasme dhe ka dy qendra të buta për të mbështetur dhe relaksuar shpinën.
Liri totale e lëvizjes falë prerjes anatomike tek këmbët.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping