info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Yovita Sachets

Çmimi:1,400.00 L

Suplement ushqimor me probiotikë, kopër dhe FOS
Kuti x 10 bustina

Stock: Ka stok

SKU: 002328
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

10 bustina

Suitable For

,

Përshkrimi

Shtesë ushqimore bazuar në fermente laktike, vitamina, FOS dhe ekstrakt të thatë të koprës.
Tiamina, riboflavina, acidi pantotenik dhe vitamina B6 kontribuojnë në funksionimin normal të metabolizmit të energjisë.
Niacina kontribuon në pakësimin e lodhjes.
Vitamina B12 dhe folati kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Ekstrakti i koprës është i dobishëm për rregullimin e lëvizshmërisë gastro-intestinale dhe eleminimin e gazrave

Yovita Plus ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit në florën bakteriale të zorrës.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Të mbahet larg fëmijëve.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 bustinë në ditë, larg vakteve ushqimore.

Përbërësit

maltodekstrine, arome, bacillus coagulans, dioksid silici, koper, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium brevis, Lactobacillus acidophillus, niacin, acid pantotenik, vitamine B12, vitamine B6, vitamine K, vitamine B1, acid folik, sukraloze

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping